sobota, 16 marca 2013

Tęczowy blog, Yey !

Hejoo :D
Dziś widziałam tęcze, była śliczna !
Pomyślałam że zrobię o niej bloga...
No i jest :)
Oto zdjęcie tęczy :


A to mój rysunek :)  :

Wiem że kolory na odwrót, ale skapłam się jak pokolorowałam :P

Jeśli widzieliście tęcze napiszcie w komentarzu TĘCZA <3, i jeśli macie taką możliwość dodajcie zdjęcie tęczy / Kaja ;**


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz