Dziś widziałam tęcze, była śliczna !
Pomyślałam że zrobię o niej bloga...
No i jest :)
Oto zdjęcie tęczy :
.jpg)
A to mój rysunek :) :
.jpg)
Wiem że kolory na odwrót, ale skapłam się jak pokolorowałam :P
Jeśli widzieliście tęcze napiszcie w komentarzu TĘCZA <3, i jeśli macie taką możliwość dodajcie zdjęcie tęczy / Kaja ;**
Brak komentarzy:
Prześlij komentarz