niedziela, 10 marca 2013

Tęczowy makijaż :)

Hejoo :D
Dziś jak szłam z kościoła widziałam dziewczynę, która miała tęczowy makijaż :D
Niestety nie udało mi się zrobić zdjęcia, ale mam fajce focie z internetu ;**
    Sweet usta ;*


   Sweet oczka ;**

Musze tak sobie zrobić / Kaja ;**

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz